niedziela, 31 lipca 2016

#1 Zapowiedzi wydawnicze - SierpieńWitajcie książkoholicy 


dzisiaj przedstawię wam 4 książki, które niedługo będą miały swoje premiery, a zapowiada się bardzo ciekawie :D

 ...a zatem zaczytajmy.^^


3 sierpień 
3 sierpieńTytuł: Załącznik
Autor: Rainbow Rowell


Opis:
"Cześć, to ja czytam Twoje maile. A tak przy okazji.. kocham Cię...:

Beth Fremont i Jennifer Scribner-Snyder są pewne, że ktoś sprawdza ich służbowego maila (W zasadzie wszyscy z newsroomie są tego świadomi - taka jest polityka firmy). Tyle że nie są w stanie traktować tego poważnie. Bez końca wysyłają sobie śmieszne maile i prowadzą dyskusje na temat najmniejszych szczegółów ich życia prywatnego.

Tymczasem Lincoln O'Neill nie może uwierzyć, że czytanie cudzych maili to teraz jego praca. Kiedy zgłasza się na stanowisko "funkcjonariusza ds. ochrony internetowej", wyobrażał sobie, że będzie ustawiał zapory i rozpracowywał hakerów, a nie pisał raporty za każdym razem, gdy redaktor sportowy przeforwarduje nieodpowiedni żart.

Kiedy natrafia na maile Beth i Jennifer wie, że powinien to zgłosić. Jest jednak tak zachwycony ich historiami, że odkłada ten moment w nieskończoność.

W momencie gdy zaczyna coś czuć do Beth zdaje sobie sprawę, że za późno, by się teraz przedstawiać. Co ma więc jej powiedzieć...?"  


3 sierpień
3 sierpień

Tytuł: never never
Autor: Colleen Hoover, Tarryn Fisher

Opis:
Nie kocham cię.
Nic a nic.
I nie pokocham.
Nigdy, przenigdy.
Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki, tajemnicze notatki i fotografie z nieznanych miejsc muszą im pomóc w odkryciu własnej tożsamości.
Ale czy można odbudować uczucia? Czy można chcieć przypomnieć sobie... że ma się krew na rękach? A jeśli prawda jest tak szokująca, że tylko zapomnienie chroni przed szaleństwem? Umysły Silasa i Charlie pełne są mrocznych tajemnic.
On zrobi wszystko, by wskrzesić wspomnienia.
Ona za wszelką cenę chce je pogrzebać.
Nigdy nie zapominaj, że to ja jako pierwszy cię pocałowałem.
Nigdy nie zapominaj, że będziesz ostatnią, którą pocałuję.
I nigdy nie przestawaj mnie kochać.
Nigdy... 


3 sierpień 
3 sierpieńTytuł: Moje serce i inne czarne dziury
Autor: Jasmine WargaOpis:
Szesnastoletnia Aysel, miłośniczka fizyki i muzyki klasycznej, obsesyjnie planuje własną śmierć. Jej ojciec dopuścił się brutalnej zbrodni, która wstrząsneła całym miasteczkiem, matka nie może na nią patrzeć, bo obecność córki przypomina jej o przeszłości, zaś koledzy i koleżanki z klasy obgadują ją za plecami przy każdej możliwej okazji... Aysel jest gotowa zamienić swoją energię w nicość.

Dziewczyna ma tylko jeden problem: nie jest pewna, czy starczy jej odwagi, by to zrobić. Wszystko zmienia się, gdy odkrywa stronę internetową, na której ogłaszają się partnerzy do samobójstwa. Użytkownik o nazwie FrozenRobot, a w rzeczywistości zmęczony własną rodzinną tragedią nastolatek imieniem Roman, szuka kogoś, z kim będzie mógł odebrać sobie życie.

Chociaż Aysel i Roman nie mają ze sobą nic wspólnego, nowa znajomość zaczyna wpływać na dwoje nastolatków w nieoczekiwany sposób. W miarę zbliżania się wyznaczonej daty samobójstwa Aysel zaczyna wątpić, czy to naprawdę najlepsze rozwiązanie. Będzie musiała wybierać między własnym pragnieniem śmierci a próbami przekonania partnera, aby pozostali przy życiu. Tyle że Romana nie tak łatwo przekonać... 17 sierpień
17 sierpień

Tytuł: Wyśnione miejsca
Autor: Brenna Yovanoff

Opis:
Są dwie Waverly.
Pierwsza: ma nieskazitelny wygląd, popularnych przyjaciół, najlepsze oceny w szkole i świetne wyniki w sporcie.
Druga: to tajemnicza dziewczyna, która zagłusza myśli bieganiem do utraty tchu. W nocy zastanawia się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zrzuciła maskę którą nosi za dnia.

Jest dwóch Marshallów.
Pierwszy: bad boy, który nadużywa alkoholu, ryzykując wydalenie ze szkoły. Nie ma to dla niego znaczenia - w końcu jest nikim.
Drugi: ten, który czuje więcej, niż przyznaje sam przed sobą. Zmaga się z ciężarem, o którym inni nie wiedzą.

Waverly i Marshall spotykają się... we śnie. Jest to miejsce, gdzie oboje mogą być sobą. I gdzie dotyk wydaje się równie prawdziwy jak na jawie. Czy odważą się swoje wyśnione miejsca zamienić na rzeczywistość?Tu post dobiega końca, mam nadzieję, że podobają Wam się zapowiedzi przedstawione w ten sposób. Piszcie w komentarzach czy już macie ochotę na jakąś książkę, i co jeszcze należałoby dodać w takich typu postach.^^ 

9 komentarzy:

 1. No, no same ciekawe książki. Wygląda na to , że przeczytam wszystkie 4, ale najpierw pani Tęcza
  Pozdrawiam, pozeram-ksiazki-jak-ciasteczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wszystkie książki mam ochotę, ale najbardziej chcę i najszybciej muszę zdobyć oczywiście książkę Hoover ;).
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatniej okładka ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydają się ciekawe, jednak nie obracam się często w takich tematach. Nie będę czekać z niecierpliwością, ale kiedyś pewnie wpadną w moje ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Wyśnione miejsca" - niesamowita okładka! ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. "Never, never" koniecznie muszę mieć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Długo czekałam na Never Never i niebawem mam w planach zakupić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Moje serce i inne czarne dziury" i "Załącznik" - bardzo chcę przeczytać :D

  OdpowiedzUsuń